Szyciewdomu.pl - sklep z maszynami do szycia!
FILTROWANIE

Producent

Cena

  • od
    do

Nowość

Promocja

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Krzesła do maszyn szwalniczych

Wielogodzinna praca w zakładzie krawieckim przy maszynie wymaga zachowania jednej pozycji i utrzymania najwyższej precyzji przy wysokim stopniu skupienia często przez bardzo długi czas. Warto więc zadbać o zdrowie, ergonomię działania, komfort i wydajność pracowników, inwestując w profesjonalne krzesło szwalnicze z zaawansowanymi systemami regulacji lub kupując je do domowego użytku. Znajdziesz je w naszym asortymencie – zamów już dziś!

Ergonomiczność i pełna funkcjonalność krzeseł dzięki systemom regulacji

Wykorzystując regulację wysokości, operator maszyny w pracowni krawieckiej może uzyskać łatwy dostęp do pulpitu roboczego i działać w maksymalnie komfortowych warunkach. Możliwość modyfikacji poziomu wysokości pozwala użytkownikowi wsunąć się także głębiej, dzięki czemu urządzenie do szycia i wszystkie znajdujące się na blacie akcesoria znajdują się w zasięgu ręki. Dostępne w naszej ofercie ergonomiczne krzesła szwalnicze pozwalają ponadto na regulację kąta nachylenia oparcia. W rezultacie każdy może szybko odnaleźć optymalne ustawienie.

Łatwe jest również zaadaptowanie wyposażenia do innego stanowiska. Wystarczy chwila, żeby za pomocą pokręteł i pneumatycznych amortyzatorów dopasować parametry krzesła pod wysokość stołu tak, żeby ręce znajdowały się w odpowiednim ułożeniu. Prawidłowo dobrane wysokość siedziska i kąt nachylenia decydują o efektywności działania i umożliwiają utrzymanie satysfakcjonującego tempa pracy, ale jednocześnie mają ogromne znaczenie dla zdrowia osób obsługujących maszyny szwalnicze.

Profesjonalne krzesła szwalnicze do zakładu krawieckiego

Specjalistyczne, ergonomiczne krzesła szwalnicze wykonano z wytrzymałych i wysokojakościowych materiałów. Zastosowanie zbrojonych podstaw i stalowych profili gwarantuje odporność na intensywną eksploatację i sprawia, że zakup oferowanego wyposażenia to inwestycja na lata. Starannie zaprojektowane podpory uzupełniono na krańcach o antypoślizgowe nakładki, więc sprzęt zachowuje odpowiednią stabilność i pozwala na maksymalne wykorzystanie potencjału maszyn szwalniczych. Z myślą o niezawodności stworzono także zestawy odpowiadające za regulację ustawienia poszczególnych elementów.

Podnośniki pneumatyczne odpowiedzialne za modyfikację wysokości czy dźwignie umożliwiające zmianę kąta nachylenia oparcia są wytrzymałe, a solidność komponentów przesądza o ich komfortowej i sprawnej obsłudze. Krzesła szwalnicze dostępne w naszym sklepie mają estetyczne i odporne na ścieranie oraz uszkodzenia mechaniczne tapicerowane siedziska i oparcia. Wykorzystanie materiałów miękkich, ale jednocześnie stworzonych z mocnych włókien daje użytkownikom pewność, że wyposażenie szwalni przez długi czas zachowa atrakcyjny wygląd.

do góry
Szablony Shoper Modern™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium