Szyciewdomu.pl - sklep z maszynami do szycia!
FILTROWANIE

Cena

  • od
    do

Nowość

Promocja

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Stare maszyny / Uchwyty stopki do maszyn do szycia

Stopki pasują do starych Łuczników, Singerów i innych maszyn do szycia starego typu. W maszynach starego typu jest możliwość stosowania nowych stopek (kategoria powyżej) po zakupieniu odpowiedniej przejściówki stopki tj. uchwytu MATIC. Do maszyn klasy 400, 700, 2000 uchwyt wysoki / do większości maszyn nowej produkcji oraz starych maszyn do szycia kl. 800 uchwyt niski.

Czy warto zmodernizować starą maszynę do szycia?

Wyprodukowane nawet kilkanaście czy kilkadziesiąt lat temu modele urządzeń przeznaczonych do obróbki tkanin są przez wiele szwalni i zakładów krawieckich z powodzeniem wykorzystywane również obecnie. Ważne jest jednak, by dopasować je do nowoczesnych rozwiązań, które pozwalają zwiększyć efektywność podczas pracy z materiałami. Stara maszyna do szycia Łucznik bądź Singer może zostać zmodernizowana m.in. pod kątem wyposażenia jej w stopki do overlocka zapewniające szybkie wykonanie wybranego ściegu na krawędzi tkaniny. Proponujemy zarówno same przejściówki, jak i gotowe akcesoria umożliwiające przeprowadzanie pożądanych prac przy obróbce wybranego materiału.

To doskonałe rozwiązanie w przypadku chęci zwiększenia funkcjonalności posiadanego sprzętu niewielkim kosztem. Stara maszyna do szycia Singer czy Łucznik dzięki uchwytom MATIC będzie tym samym nadawać się do realizacji większej liczby zadań niż przy zachowaniu jej pierwotnej budowy. Taki sposób pozwala na przeprowadzanie obróbki tkanin bez konieczności zakupu nowego modelu opisywanego sprzętu. Warto jednak przy modernizacji ocenić stan widoczny – nierzadko stare maszyny do szycia wymagają też wymiany innych podzespołów, które w ciągu wielu lat eksploatacji noszą wyraźne ślady zużycia. Zainteresowanych zakupem dodatkowych akcesoriów do wspomnianego sprzętu zapraszamy do skorzystania z naszej oferty bądź do kontaktu – doradzimy, który z komponentów sprawdzi się najlepiej w danym urządzeniu.

do góry
Szablony Shoper Modern™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium