Szyciewdomu.pl - sklep z maszynami do szycia!
FILTROWANIE
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Silniki, wirniki i napędy do maszyny do szycia

Regulowany najczęściej za pomocą pedału rozrusznika nożnego silnik maszyny do szycia Łucznik lub innego producenta jest jej kluczowym podzespołem. To właśnie on odpowiedzialny jest za pracę igielnicy. Daje możliwość komfortowej obróbki odzieży przy zachowaniu dużej efektywności urządzenia. Napędy do różnych modeli są dostępne w naszej ofercie – zachęcamy do zapoznania się z aktualnym asortymentem w tym zakresie!

Silnik AC Servo 550W Silnik AC Servo 550W
Producent: TEXI
Cena: Cena: 1 159,00 zł
szt.
zobacz więcej
Silnik AC Servo 750W Silnik AC Servo 750W
Producent: TEXI
Cena: Cena: 1 669,00 zł
szt.
zobacz więcej

Kiedy należy zdecydować się na wymianę silnika w maszynie do szycia?

Awarie skutkujące brakiem możliwości korzystania ze wspomnianego sprzętu są nierzadko wywołane uszkodzeniem najważniejszego komponentu. Nierówno pracujący regulator obrotów, niepokojące zapachy czy dźwięki wydobywające się podczas obrabiania materiału, a także znaczący spadek efektywności – to problemy, które mogą wskazywać na usterkę podstawowej części układu napędowego. Silnik do maszyny do szycia jest jednak elementem wymienialnym, dzięki czemu przywrócenie pierwotnego, pożądanego stanu technicznego pozostaje kwestią zastąpienia zużytego podzespołu nowym, nieużywanym modelem. Dysponujemy takimi produktami, w tym również pasującymi do starszych typów urządzeń wykorzystywanych m.in. podczas obróbki odzieży.

Silniki, wirniki i napędy w dobrych cenach

Jesteśmy w stanie dostarczyć klientom np. silnik TUR. Fabrycznie nowe komponenty doskonale sprawdzają się jako napędy maszyn do szycia. Warto przy tym pamiętać, że ich wymianę przeprowadzić można zarówno w przypadku opisywanych awarii, jak i w celu zmodernizowania sprzętu. Efektem jest najczęściej uzyskanie lepszej wydajności lub osiągnięcie wyższych parametrów w zakresie energooszczędności sprzętu. Montowane na zewnątrz maszyny napędy dostarczamy też w gotowych kompletach z wymaganymi przewodami, paskami, osłonami, uchwytami, a także regulatorem obrotów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

do góry
Szablony Shoper Modern™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium