Szyciewdomu.pl - sklep z maszynami do szycia!
FILTROWANIE
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Trzpienie i trzymaki szpulek do maszyn do szycia

Wygląd ściegu i efekty prac krawieckich w dużej mierze zależą od jakości wykorzystywanego sprzętu oraz jego poszczególnych elementów. Trzpienie i trzymaki szpulek do maszyn do szycia odpowiadają za to, by nić nie plątała się, była naprężona i swobodnie przechodziła przez prowadniki. Dlatego istotne jest, by były one dobrego gatunku i prawidłowo wypełniały swoje zadania, nie dopuszczając do motania się wykorzystywanych zwojów. Wysoki poziom wykonania sprawia, że służą one przez długi czas. Wyprodukowano je bowiem z wytrzymałego materiału, odpornego na uszkodzenia.

Trzpienie do maszyn do szycia – wybierz właściwy model

W naszym sklepie dostępnych jest wiele modeli trzpieni i trzymaków do szpulek. Pasują one do maszyn do szycia znanych i popularnych marek, takich jak Singer, Łucznik i Janome. Przed zakupem warto sprawdzić, który produkt będzie pasować do danego urządzenia. W opisie technicznym znajduje się dokładny spis sprzętów, w których można zastosować konkretny element. Proponowane akcesoria różnią się między sobą wymiarami. Oferujemy zarówno wyroby podwójne, pozwalające na równoczesne prowadzenie dwóch nici oraz umożliwiające zamontowanie więcej niż jednej igły, jak i pojedyncze. 

Dobrej jakości trzpienie i trzymaki szpulek

Trzpienie i trzymaki szpulek do maszyn do szycia montuje się w przeznaczonym do tego miejscu w maszynie. Znajduje się ono zazwyczaj w górnej części urządzenia. Są to drobne elementy, które łatwo mogą się zgubić, dlatego warto zawsze mieć w domu ich zapas, na wypadek zniknięcia aktualnie wykorzystywanego egzemplarza. Zamówienia w naszym sklepie realizujemy niemal natychmiast – większość zakupów wysyłamy w ciągu doby, dlatego przesyłki szybko docierają do naszych klientów.

do góry
Szablony Shoper Modern™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium