Szyciewdomu.pl - sklep z maszynami do szycia!
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Przemysłowe i elektryczne wytwornice pary wodnej

Podczas obróbki materiałów przeznaczonych np. do szycia odzieży istotną kwestią jest unikanie zagnieceń czy innego rodzaju zniekształceń powstałych na ich powierzchni. W tym celu zaleca się korzystanie ze specjalistycznego sprzętu – to wytwornice pary. Przemysłowe modele tego typu urządzeń w wersji elektrycznej są niezwykle efektywne, bezpieczne w użytkowaniu i zapewniają znacznie szybsze rezultaty niż w przypadku stosowania tradycyjnych żelazek. Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą opisywanych maszyn!

Czym kierować się przy zakupie wytwornic pary?

Podstawowym parametrem automatycznej stacji do usuwania nierówności na powierzchni materiałów, który należy wziąć pod uwagę przy jej zakupie, jest maksymalna moc elementów grzejnych, jaką może osiągnąć wybrana elektryczna wytwornica pary. Modele przemysłowe wyróżniają się w tym zakresie najczęściej wartościami rzędu 3,5-5 kW. Istotna jest również pojemność zbiornika ciśnieniowego – im jest on większy, tym dłuższy staje się czas pracy bez konieczności dodawania wody. W kontekście profesjonalnego użytkowania opisywanych urządzeń warto też określić liczbę żelazek zasilanych poprzez podłączenie do tego typu sprzętu. W razie wątpliwości przy zakupie nasi doradcy zapewniają fachowe doradztwo, wskazując model idealnie dopasowany do konkretnych potrzeb i charakterystyki eksploatacji.

Jak wybrać dobrą wytwornicę pary?

Proponujemy wysokiej jakości generatory pary, na które w większości przypadków udzielamy rocznej gwarancji. Przy elektrycznych wytwornicach przemysłowych warto postawić na modele nieużywane – w ich opisie wyszczególniony jest stan nowy. Przy zakupie specjalistycznych stacji automatycznych z rynku wtórnego istnieje ryzyko wystąpienia wad ukrytych. Wszelkie naprawy muszą być natomiast realizowane we własnym zakresie. Takich problemów można uniknąć, wybierając maszyny generujące parę wodną z naszej oferty. Zapraszamy do współpracy!

do góry
Szablony Shoper Modern™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium