Szyciewdomu.pl - sklep z maszynami do szycia!

Hafciarka maszyna do szycia Bernette B79 profesjonalna 500 ściegów + GRATIS

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Zamów w ciągu

Cena: 7 899,00 zł 7899.00
ilość szt.
Zyskujesz 263 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Bernette
Kod produktu: BERNETTE B79 + KURS#
Kod EAN: 7630043519714

Opis

Doskonała maszyna do szycia i haftowania Bernette model B79 to najwyższy model w serii. Oferuje wszystko, czego potrzebują osoby kreatywne. Ta zintegrowana maszyna łączy w sobie wszystkie funkcje szycia i funkcje haftowania. Chcesz ozdobić swoje domowe projekty do szycia za pomocą haftu? Nie ma problemu!!! Wybierasz spośród 200 wzorami haftów, a inne można wgrać za pomocą pamięci USB. Motywy można edytować, łączyć czy skalować na 5 calowym kolorowym ekranie dotykowym. Bernette B79 posiada dodatkowy górny transport BDF oraz komfortową dźwignię kolanową. Pracuje z prędkością 1000 wkł/min i wykorzystuje igły wycinające Bernina CutWork. Ma Wszystko, czego potrzebujesz, aby dać upust swojej kreatywności!  Maszyny Bernette posiadają menu w języku polskim!

Wybierz markę Bernette, która ma zawsze na uwadze Ciebie i Twoje potrzeby.

 

 

Wszystkie podzespoły i części w maszynie są objęte 5-letnią gwarancją. Świadczymy usługę serwisową w systemie door-to-door (od drzwi do drzwi).



Dodatkowo gratis:

» Instrukcja konserwacji i użytkowania maszyny do szycia

 


Wyposażenie standardowe:

» Stopka standardowa (uniwersalna) - DA
» Stopka do ściegów satynowych, dekoracyjnych i aplikacji - JK
» Stopka do zamków (do użytku z Dual Feed) - JB
» Stopka do wykonywania automatycznej dziurki na guzik - RJ
» Stopka do ściegu krytego (ślepego) - DM
» Stopka do przyszywania guzików - RC
» Stopka owerlokowa (odpowiednia do użytku z Dual Feed) - DI
» Stopka do haftu, cerowania, pikowania z wolnej ręki - RX
» Stopka do haftu komputerowego - JL
» Stopka do haftu komputerowego i pikowania z wolnej ręki - JX
» Szpulki (3 szt)
» Filc pod szpulkę
» Blokada szpulki (średnia)
» Przewód zasilający
» Siatka na szpulkę
» Drugi dodatkowy trzpień na szpulkę
» Blokada szpulki (mała)
» Śrubokręt
» Zestaw igieł
» Wskaźnik (rysik) do ekranu dotykowego
» Pokrowiec / futerał
» Programowalny rozrusznik nożny
» Pędzelek do czyszczenia i rozcinacz dziurek
» Prowadnik krawędziowy
» Blokada szpulki (duża)
» Oliwiarka z oliwką
» Stolik powiększający pole pracy
» Dźwignia podnoszenia stopki kolanem
» Płytka ściegowa do szycia ściegiem prostym, do haftu.

 


Funkcje maszyny do szycia:

» Do wyboru 500 programów ściegowych

Maszyna wyposażona jest w 500 ściegów. W zestawie znajdują się ściegi użytkowe, dekoracyjne, do pikowania oraz do cerowania.  Wybór konkretnego ściegu odbywa się za pomocą dotyku ekranu.

» Solidna, wytrzymała konstrukcja

Podzespoły i rama maszyny wykonane są ze stali. Szwajcarska najwyższa jakość!

» Dodatkowy górny transport  BDF System

Zintegrowana technologia Dual Feed z Bernina®, precyzyjnie przesuwa wszystkie rodzaje tkanin od góry i dół zapewnia doskonałe szycie za każdym razem. Maszyna i hafciarka Bernette B79 ™ posiada najnowszą generację tego systemu.

» Automatyczna kompensacja docisku stopki z programowaniem

Dzięki patentowi technologia Hover zapewnia precyzyjne, wspaniałe szycie. Czujniki mierzą grubość tkaniny w celu regulacji ilości nici potrzebnych do osiągnięcia doskonałej równowagi naprężenia między igłą, a założonymi szpulkami. Wyniki są idealne po obu stronach tkaniny. Można też według własnych potrzeb programowo ustawić wysokość uniesienia stopki nad materiałem.

» Funkcja kreatora ściegów Stitch Designer ™

Twórz nowe ściegi  lub edytuj wbudowane ściegi dla nieograniczonej kreatywności.

» Wygodny Joyistick do sterowania

Maszyna posiada jedno pokrętło do sterowania wszystkimi funkcjami. To wersja Joysticka. Duży komfort

» Duży kolorowy ekran dotykowy  5 cali

Maszyna i hafciarka Bernette B79 posiada duży ekran dotykowy 5 cali, rozdzielczości HD i kątach widzenia 180 stopni, na którym wybieramy  funkcje, ściegi i ustawienia.

» Profesjonalne programowane oświetlenie 4 diodami LED

Maszyna jest wyposażona w diodowe oświetlenie 4 lampami LED. Oszczędność energii, dożywotnia gwarancja. Światło jednobarwne zbliżone do naturalnego. Nie rzuca cienia i nie męczy Twoich oczu! Maszyna ma regulację natężenia światła można go także programowo zupełnie wyłączyć!

» Programowany regulator obrotów

Maszyna jest wyposażona programowany regulator obrotów. Oprócz funkcji ponoszenie igły można zaprogramować dodatkowo: funkcję wiązania nici, podnoszenie stopki czy obcinanie nici.

» Dźwignia kolanowa sterowana elektronicznie

Podnosisz stopkę za pomocą dźwigni kolanowej. Dotykasz kolanem i maszyna  zatrzymuje szycie, podnosi stopkę i obcina nitki! Wszystko w jednym ruchu.

» Trzy programowalne fonty

Maszyna i hafciarka Bernette B79 Icon posiada 3 programowalne fonty do szycia (aż 7 do haftowania!). Podpisuj swoje projekty!

» Duży obszar roboczy  230 mm!

Maszyna i hafciarka Bernette B79 posiada duży obszar roboczy 230 mm po prawej stronie igły dzięki czemu masz dużo miejsca na komfortową pracę oraz świetny widok na twój projekt szycia.

» Automatyczne programowane obcinanie nici

Maszyna do szycia posiada funkcję automatycznego obcinania nici. Długość odcinka nitki po obcięciu możemy zaprogramować. Wystarczy wcisnąć przycisk i nici zostaną automatycznie obcięte.  Duży komfort pracy!

» Automatyczny nawlekacz igły z pomocnikiem

Maszyna do szycia posiada automatyczny nawlekacz igły prosty w użyciu i miękko, komfortowo działający. Po opuszczeniu dźwigni nawlekacza na ekranie pojawia się wizualna instrukcja jak poprowadzić nitkę. Wspaniałe!

» Regulowany programowalny docisk stopki

Dzięki płynnej regulacji docisku stopki łatwo będziemy szyć materiały cienkie i grube. Programowo możemy ustawić siłę docisku stopki.

» Wysoka programowalna prędkość szycia szycia

Prędkość szycia, aż do 1000 wkłuć na minutęMożemy programowo ustawić z góry maksymalna prędkość szycia, gdy potrzebujemy szyć bardzo wolno przy dokładnych kreacjach.

» Dodatkowa regulacja prędkości szycia

Regulacja prędkości szycia suwakiem na panelu przednim przy pracy bez regulatora obrotów. Płynnie regulujemy szybkość szycia maszyny. Dodatkowo w ustawieniach możemy ustawić maksymalną prędkość pracy w przy danym projekcie ( np. max 100 wkłuć/min przy wymagających dużej dokładności projektach)

» Czujnik zerwania nitki górnej i braku w szpulce nitki dolnej z możliwością wyłączenia!

Maszyna do szycia i hafciarka Bernette B79  posiada  czujnik zerwania nitki górnej oraz braku na szpulce nitki dolnej. Funkcja działania czujników jest programowalna i można dowolnie je włączać i wyłączać, każdy osobno.

» Port USB

Maszyna posiada  port USB, jest możliwość podłączenia myszki jak w komputerze.

» Dzielimy się wiedzą

Centrum pomocy zawiera wiele  interaktywnych porad wizualnych które krok po kroku pomagają w wyborze najlepszej techniki szycia czy ściegu.

» 4 poziomy pamięci

Maszyna posiada  poziomy pamięci, w których możemy zapisać swoje kompozycje ściegów i haftów.

» Pozycjonowanie igły

Pozycjonowanie igły to przydatna funkcja, która pozwala na dokładne szycie w trudnych miejscach. Szczególnie przydatna przy wszywaniu zamków lub lamowaniu taśmą. Mamy 15 pozycji igły.

» Funkcja START/STOP

Funkcja, która pozwala na pracę maszyny bez używania regulatora obrotów. Za pomocą przycisków Start/Stop zaczynamy i kończyny szycie.

» Pozycjonowanie igły w pozycji GÓRA/DÓŁ

Przycisk wyboru pozycji zatrzymania igły góra/dół. Bardzo wygodna funkcja, która pozwala na kontynuację szycia po dojściu na przykład do narożnika. Zatrzymujemy igłę wbitą w materiał. Obracamy materiał i kontynuujemy szycie w innym kierunku.

» Automatyczne obszywanie dziurek

Maszyna i hafciarka Bernette B79 wykonuje, aż 17 rodzajów dziurek automatycznie na wymiar guzika.

» Programowana Funkcja wiązania ściegów FIX

Funkcja FIX automatycznie wiąże nici na początku i końcu ściegu i zabezpiecza przed pruciem. Wystarczy ją tylko włączyć przyciskiem. Uaktywniona funkcja pamięta o zawiązaniu nitek. W maszynie Bernina B79 dodatkowo można zaprogramować ilość wkłuć wiązania. Można też ustawiać na bieżąco ilość wkłuć wiązania przy każdym ściegu.

» Szycie podwójną igłą

Możemy wykorzystać do szycia podwójną igłę o różnych rozstawach 2,5 - 6,0 mm. Uzyskamy w ten sposób ścieg prosty dwuigłowy. Maszyna posiada też zabezpieczenie przed założeniem złej igły podwójnej.

» Funkcja STOP

W każdym momencie możemy zatrzymać maszynę.

» Regulacja długości i szerokości ściegu

Płynna regulacja długości i szerokości ściegów. Maksymalna szerokość ściegu to 7 mm.

» Odbicie lustrzane wzoru

Niesamowite możliwości kreacji nowych wzorów z wykorzystaniem funkcji odbicia lustrzanego. Możemy wykorzystać odbicie w dwóch płaszczyznach czyli poziomie i pionie. Powstają wtedy niespotykane kompozycje. Funkcja odbicia lustrzanego w pionie lub poziomie, może być włączana na bieżąco przy każdym osobnym ściegu.

» Nowoczesny chwytacz rotacyjny - dokładność i wygoda

Dzięki zastosowaniu bardzo nowoczesnego chwytacza rotacyjnego dokładność i precyzja wykonywanych ściegów jest wyjątkowa. Maszyna pracuje cicho i miękko. Niesłychanie wysoka kultura pracy!

» Automatyczny STOP po napełnieniu szpulki

Maszyna zatrzymuje się automatycznie po napełnieniu szpulki.

» Zatrzaskowe mocowanie stopek

Pozwala na łatwą wymianę stopek. Naciskamy na przycisk stopka spada na materiał. Następnie podkładamy nową i opuszczamy dźwignię stopki. Nastąpi automatyczny „zatrzask” i stopka jest gotowa do użytku.

» Pełna siła wkłucia igły

Elektronicznie sterowany regulator obrotów gwarantuje stałą i pełną siłę wkłucia igły niezależnie od prędkości, z jaką szyjemy.

» Duża przestrzeń pod stopką

Duża przestrzeń pod stopką, umożliwia szycie grubszych materiałów. Nie mamy problemu z szyciem wielu warstw. Jest to bardzo wygodne. Łatwiej jest też szyć skórę czy dżins.

» Pojemnik na akcesoria

Maszyna do szycia i hafciarka Maszyna i hafciarka Bernette B79  posiada komfortowy, pojemnik na akcesoria.

» Wolne ramię

Dzięki niemu szycie okrągłych elementów jest znacznie wygodniejsze.

» Stolik poszerzający pole pracy w zestawie

Dzięki niemu szycie jest bardzo komfortowe.

 


Funkcje haftowania:

» Duży tamborek 260 x 200 mm

Maszyna i hafciarka Bernette B79 posiada pole haftu 260 x 200 mm.

» Duży kolorowy ekran dotykowy  5 cali

Maszyna i hafciarka Bernette B79 posiada duży ekran dotykowy 5 cali, rozdzielczości HD i kątach widzenia 180 stopni, na którym wybieramy  funkcje, ściegi i ustawienia.

» Obcinanie ściegów przeskokowych

Maszyna do szycia i hafciarka Bernette B79 obcina nitki łączące np. litery czy bloki kolorystyczne. Nie trzeba tego robić ręcznie!

» Funkcja optymalizacji gęstości haftu

Maszyna do szycia i hafciarka Bernette B79 posiada funkcję automatycznej optymalizacji gęstości haftu przed zapisem.

» Funkcja automatycznego wykrywania wielkości tamborka

Maszyna do szycia i hafciarka Bernette B79  automatycznie wykrywa wielkość zakładanego tamborka.

» Zestaw haftów

W zestawie mamy, aż 208 tematycznie różnych haftów. Nieograniczone możliwości. Uwolnij swoją wyobraźnię!

» 7 czcionek hafciarskich

W zestawie  7  wielowymiarowych czcionek do haftowania. Twórz i haftuj napisy i monogramy. Podpisuj swoje projekty.

» Czujnik zerwania nitki górnej i braku w szpulce nitki dolnej

Maszyna do szycia i hafciarka Bernette B79  posiada  czujnik zerwania nitki górnej oraz braku na szpulce nitki dolnej.

» Automatyczne obcinanie nici

Maszyna do szycia posiada funkcję automatycznego obcinania nici. Wystarczy wcisnąć przycisk i nici zostaną automatycznie obcięte.  Duży komfort pracy!

» Automatyczny nawlekacz igły

Maszyna do szycia posiada automatyczny nawlekacz igły prosty w użyciu i miękko, komfortowo działający. Bardzo potrzebny, w końcu nie musisz sięgać po okulary!

» Solidna, wytrzymała konstrukcja

Podzespoły i rama maszyny wykonane są ze stali. Wysoka, jakość!

» Wysoka prędkość pracy

Prędkość haftowania, aż do 850 wkłuć na minutę.

» Port USB

Maszyna posiada port USB, co daje możliwość podłączenia klucza USB z aktualizacją czy projektami.

» Funkcja „Restart” wzoru

Funkcja daje możliwość ponownego rozpoczęcia w miejscu przerwania ściegu.

» Profesjonalne oświetlenie 4 diodami LED

Maszyna jest wyposażona w diodowe oświetlenie 4 lampami LED. Oszczędność energii, dożywotnia gwarancja. Światło jednobarwne zbliżone do naturalnego. Nie rzuca cienia i nie męczy Twoich oczu!

» Odbicie lustrzane wzoru

Niesamowite możliwości kreacji nowych wzorów z wykorzystaniem funkcji odbicia lustrzanego. Możemy wykorzystać odbicie w dwóch płaszczyznach, czyli poziomie i pionie. Powstają wtedy niespotykane kompozycje.

» Odczyt wielu formatów wzorów

Hafciarka pokaże na ekranie pliki haftów w wielu formatach innych firm vp3,vip,pec,hus,dst,exp,jef,pes

» Edycja każdego koloru haftu

Możemy edytować każdy kolor haftu.

» Dokładny obrót wzoru

Każdy z haftów może być obracany z dokładnością co 1 stopień.

» Możliwość skalowania haftów

Na ekranie możemy zmienić rozmiar haftu. Zmiana może nastąpić w przedziale od -20% do  20% pierwotnej wielkości.

» Aktualne miejsce wykonywanego haftu

Na ekranie pojawia się kursor, który na bieżąco pokazuje miejsce wykonywanego haftu.

» Pozycjonowanie haftu

Maszyna do szycia i hafciarka Bernette B79 posiada funkcję  pozycjonowania haftu na tamborku.

» Nowoczesny chwytacz rotacyjny - dokładność i wygoda

Dzięki zastosowaniu bardzo nowoczesnego chwytacza rotacyjnego dokładność i precyzja wykonywanych ściegów jest wyjątkowa. Maszyna pracuje cicho i miękko. Niesłychanie wysoka kultura pracy!

» Dzielimy się wiedzą

Centrum pomocy zawiera wiele  interaktywnych porad wizualnych które krok po kroku pomagają w wyborze najlepszej haftowania.

» W wyposażeniu moduł z dodatkowymi alfabetami

W zestawie moduł  zawierający 200 haftów oraz 100 krojów alfabetu. Bernette B79 pracuje też z Bernina WordArt który pozwala na tworzenie napisów na kształtach np.na kole czy krzywych.

» Praca z igłami wycinającymi

Maszyna do szycia i hafciarka Bernette B79 pracuje z igłami wycinającymi oraz modułem Bernina Cutwork Tool

» Trzy tamborki w wyposażeniu

W zestawie trzy tamborki o wymiarach: 260x200 mm, 180x120mm, 70x50 mm

 

Tagi: maszyny do szycia, maszyna do szycia, szwalnie maszyny, maszyna do szycia przemysłowa, maszyna do szycia domowa, automatyczna maszyna do szycia, elektroniczna maszyna do szycia, maszyna do szycia komputerowa, maszyna do szycia overlock, maszyna do szycia ciężkich materiałów, maszyna do haftowania, maszyna do szycia skóry, maszyna do szycia dzianin, maszyna do szycia jednogłowicowa, maszyna do szycia wielogłowicowa, maszyna do szycia przenośna, maszyna do szycia stacjonarna, maszyna do szycia dla początkujących, maszyna do szycia dla zaawansowanych, maszyna do szycia arka radom, maszyna do szycia brother, maszyna do szycia elna, maszyna do szycia gritzner, maszyna do szycia husqvarna, maszyna do szycia janome, maszyna do szycia juki, maszyna do szycia łucznik, maszyna do szycia minerva, maszyna do szycia Pfaff, maszyna do szycia redstar, maszyna do szycia Singer, maszyna do szycia texi, maszyna do szycia veritas, naprawa maszyn do szycia, akcesoria do maszyn do szycia, igły do maszyn do szycia, stopki do maszyn do szycia, noże do maszyn do szycia, nici do maszyn do szycia, maszyna do szycia na zamówienie, maszyna do szycia z automatycznym nawijaniem nici, maszyna do szycia z funkcją owerloku, maszyna do szycia z wieloma programami szycia, maszyna do szycia z regulacją prędkości, maszyna do szycia dla dzieci, maszyna do szycia warszawa, maszyna do szycia kraków, maszyna do szycia wrocław, maszyna do szycia wołomin, maszyna do szycia poznań, maszyna do szycia radom, maszyna do szycia mechaniczna, serwis maszyn do szycia, miara krawiecka, centymetr krawiecki, szpilki krawieckie, zestaw akcesoriów do szycia, stopki do owerloka, kredka krawiecka, kreda krawiecka, mazak krawiecki, pisak znikający, waliza do maszyn do szycia, torba na maszynę do szycia, szpulka do bębenka, szpulka do maszyn do szycia, stolik powiększający pole pracy, stolik do maszyn do szycia, części do maszyn do szycia, nóż krojczy, nożyczki krawieckie, mata do cięcia

Dane techniczne
PRODUCENT: Bernette
RODZAJ MASZYNY: maszyno-hafciarka
CHWYTACZ: rotacyjny
PRĘDKOŚĆ SZYCIA: 1000
ILOŚĆ PROGRAMÓW ŚCIEGOWYCH: 500
REGULACJA DŁUGOŚCI ŚCIEGU: od 1,2 -5,0 mm
REGULACJA SZEROKOŚCI ŚCIEGU: do 7,0 mm
OBSZYWANIE DZIURKI: 17 rodzajów dziurek
MECHANIZM TRANSPORTU: transport górny BDF - Bernina Dual Feet
SZYCIE PODWÓJNĄ IGŁĄ: Nie
SZYCIE WSTECZ: Nie
WOLNE RAMIĘ: Tak
MANUALNY OBCINACZ NITEK: Nie
NAWLEKACZ IGŁY: automatyczny
PRZYCISK START/STOP: Tak
DOSTĘPNY ALFABET: 3 kroje alfabetu
AUTOMATYCZNE POZYCJONOWANIE IGŁY: Tak
AUTOMATYCZNE OBCINANIE NICI: Tak
WYŚWIETLACZ: Tak
ILOŚĆ STOPEK W ZESTAWIE: 10
OŚWIETLENIE: 4 diody LED
OSŁONA MASZYNY: Pokrowiec / futerał
SCHOWEK NA AKCESORIA: W stoliku maszyny
SYSTEM IGIEŁ: 130/705 H
GWARANCJA: 5 lat
do góry
Szablony Shoper Modern™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl