Szyciewdomu.pl - sklep z maszynami do szycia!

Komputerowa maszyna do szycia Bernette B77 profesjonalna 500 ściegów

maszyna-do-szycia-bernette-b77.webp
  • nowość
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Zamów w ciągu

Cena: 5 999,00 zł 5999.00
ilość szt.
Zyskujesz 199 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Bernette
Kod produktu: BERNETTE B77
Kod EAN: 7630043519530

Opis

Maszyna do szycia Bernette B77 zawiera w sobie wszystko, czego potrzeba do wykonywania profesjonalnych ściegów. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom zastosowanym w konstrukcji, opartym na 125-letnim doświadczeniu szwajcarskich inżynierów, użytkowanie narzędzia jest nie tylko efektywne, ale też komfortowe. Automatyczne programowanie docisku stopki ułatwia pracę, a wygodny joystick do sterowania zapewnia precyzję i płynne działanie. Duży, kolorowy ekran dotykowy o rozdzielczości 5 cali sprawia, że zmiana programu nie stanowi kłopotu, z kolei dźwignia kolanowa sterowana elektronicznie to nowoczesne rozwiązanie odciążające użytkownika maszyny.

Na uwagę zasługuje też dodatkowy górny transport BDF System i aż 500 programów ściegowych, pomiędzy którymi można dowolnie wybierać. Duży obszar roboczy 230 mm gwarantuje pełną swobodę pracy; możliwe jest też dodatkowe powiększenie pola przy pomocy stolika dołączonego w zestawie. Mocny silnik 100 Watt oraz prędkość szycia 1000 wkłuć/min pozwalają na sprawne wykonywanie zadań, bez względu na wykorzystywany materiał. Model Bernette B77 jest wszechstronny: przy jego pomocy można wykonać aż 17 dziurek pod guziki.

Wybierz markę Bernette, która ma zawsze na uwadze Ciebie i Twoje potrzeby.

 

Wszystkie podzespoły i części w maszynie są objęte 5-letnią gwarancją. Świadczymy usługę serwisową w systemie door-to-door (od drzwi do drzwi).Wyposażenie standardowe:

» Stopka standardowa (uniwersalna) - DA
» Stopka do ściegów satynowych, dekoracyjnych i aplikacji - JK
» Stopka do zamków (do użytku z Dual Feed) - JB
» Stopka do wykonywania automatycznej dziurki na guzik - RJ
» Stopka do ściegu krytego (ślepego) - DM
» Stopka do przyszywania guzików - RC
» Stopka owerlokowa (odpowiednia do użytku z Dual Feed) - DI
» Stopka do haftu, cerowania, pikowania z wolnej ręki - RX
» Szpulki (3 szt)
» Filc pod szpulkę
» Blokada szpulki (średnia)
» Przewód zasilający
» Siatka na szpulkę
» Drugi dodatkowy trzpień na szpulkę
» Blokada szpulki (mała)
» Śrubokręt
» Zestaw igieł
» Wskaźnik (rysik) do ekranu dotykowego
» Pokrowiec / futerał
» Programowalny rozrusznik nożny
» Pędzelek do czyszczenia i rozcinacz dziurek
» Prowadnik krawędziowy
» Blokada szpulki (duża)
» Oliwiarka z oliwką
» Stolik powiększający pole pracy
» Dźwignia podnoszenia stopki kolanem
» Płytka ściegowa do szycia ściegiem prostym, do haftu.

 


Funkcje maszyny do szycia: 

» Do wyboru 500 programów ściegowych

Maszyna wyposażona jest w 500 ściegów. W zestawie znajdują się ściegi użytkowe, dekoracyjne, do pikowania oraz do cerowania.  Wybór konkretnego ściegu odbywa się za pomocą dotyku ekranu.

» Solidna, wytrzymała konstrukcja

Podzespoły i rama maszyny wykonane są ze stali. Szwajcarska najwyższa jakość!

» Dodatkowy górny transport  BDF System

Zintegrowana technologia Dual Feed z Bernina®, precyzyjnie przesuwa wszystkie rodzaje tkanin od góry i dół zapewnia doskonałe szycie za każdym razem. Maszyna i hafciarka Bernette B77 ™ posiada najnowszą generację tego systemu. 

» Automatyczna kompensacja docisku stopki 

Dzięki patentowi technologia zapewnia precyzyjne, wspaniałe szycie. Czujniki mierzą grubość tkaniny w celu regulacji ilości nici potrzebnych do osiągnięcia doskonałej równowagi naprężenia między igłą, a założonymi szpulkami. Wyniki są idealne po obu stronach tkaniny.

» Wygodny Joystick do sterowania

Maszyna posiada jedno pokrętło do sterowania wszystkimi funkcjami. To wersja Joysticka. Duży komfort 

» Funkcja programowania regulatora obrotów

Maszyna do szycia i hafciarka Bernette B77  posiada programowany regulator obrotów z funkcją cofania.

» Duży kolorowy ekran dotykowy  5 cali

Maszyna i hafciarka Bernette B77 posiada duży ekran dotykowy 5 cali, rozdzielczości HD i kątach widzenia 180 stopni, na którym wybieramy  funkcje, ściegi i ustawienia.

» Profesjonalne oświetlenie 4 diodami LED

Maszyna jest wyposażona w diodowe oświetlenie 4 lampami LED. Oszczędność energii, dożywotnia gwarancja. Światło jednobarwne zbliżone do naturalnego. Nie rzuca cienia i nie męczy Twoich oczu!

» Dźwignia kolanowa sterowana elektronicznie

Podnosisz stopkę za pomocą dźwigni kolanowej. Dotykasz kolanem i maszyna  zatrzymuje szycie, podnosi stopkę i obcina nitki! Wszystko w jednym ruchu.

» Trzy programowalne fonty 

Maszyna i hafciarka Bernette B77 Icon posiada 3 programowalne fonty do szycia (aż 7 do haftowania!). Podpisuj swoje projekty!

» Duży obszar roboczy  230 mm!

Maszyna i hafciarka Bernette B77 posiada duży obszar roboczy 230 mm po prawej stronie igły dzięki czemu masz dużo miejsca na komfortową pracę oraz świetny widok na twój projekt szycia.

» Automatyczne obcinanie nici

Maszyna do szycia posiada funkcję automatycznego obcinania nici. Wystarczy wcisnąć przycisk i nici zostaną automatycznie obcięte.  Duży komfort pracy!

» Automatyczny nawlekacz igły

Maszyna do szycia posiada automatyczny nawlekacz igły prosty w użyciu i miękko, komfortowo działający. Bardzo potrzebny, w końcu nie musisz sięgać po okulary!

» Regulowany docisk stopki

Dzięki płynnej regulacji docisku stopki łatwo będziemy szyć materiały cienkie i grube.

» Wysoka prędkość szycia szycia

Prędkość szycia, aż do 1000 wkłuć na minutę.

» Dodatkowa regulacja prędkości szycia

Regulacja prędkości szycia suwakiem na panelu przednim przy pracy bez regulatora obrotów. Płynnie regulujemy szybkość szycia maszyny. Dodatkowo w ustawieniach możemy ustawić maksymalną prędkość pracy w przy danym projekcie ( np. max 100 wkłuć/min przy wymagających dużej dokładności projektach)

» Czujnik zerwania nitki górnej i braku w szpulce nitki dolnej

Maszyna do szycia i hafciarka Bernette B77  posiada  czujnik zerwania nitki górnej oraz braku na szpulce nitki dolnej. 

» Dzielimy się wiedzą

Centrum pomocy zawiera wiele  interaktywnych porad wizualnych które krok po kroku pomagają w wyborze najlepszej techniki szycia czy ściegu.

» 4 poziomy pamięci  

Maszyna posiada  poziomy pamięci, w których możemy zapisać swoje kompozycje ściegów i haftów. 

» Pozycjonowanie igły

Pozycjonowanie igły to przydatna funkcja, która pozwala na dokładne szycie w trudnych miejscach. Szczególnie przydatna przy wszywaniu zamków lub lamowaniu taśmą. Mamy 15 pozycji igły.

» Funkcja START/STOP

Funkcja, która pozwala na pracę maszyny bez używania regulatora obrotów. Za pomocą przycisków Start/Stop zaczynamy i kończyny szycie.

» Pozycjonowanie igły w pozycji GÓRA/DÓŁ

Przycisk wyboru pozycji zatrzymania igły góra/dół. Bardzo wygodna funkcja, która pozwala na kontynuację szycia po dojściu na przykład do narożnika. Zatrzymujemy igłę wbitą w materiał. Obracamy materiał i kontynuujemy szycie w innym kierunku.

» Automatyczne obszywanie dziurek

Maszyna i hafciarka Bernette B77 wykonuje, aż 17 rodzajów dziurek automatycznie na wymiar guzika. 

» Funkcja FIX

Funkcja FIX automatycznie wiąże nici na końcu ściegu i zabezpiecza przed pruciem. Wystarczy ją tylko włączyć przyciskiem. Uaktywniona funkcja pamięta o zawiązaniu nitek.

» Szycie podwójną igłą

Możemy wykorzystać do szycia podwójną igłę o różnych rozstawach 2,5 - 6,0 mm. Uzyskamy w ten sposób ścieg prosty dwuigłowy. Maszyna posiada też zabezpieczenie przed założeniem złej igły podwójnej.

» Funkcja STOP

W każdym momencie możemy zatrzymać maszynę.

» Regulacja długości i szerokości ściegu

Płynna regulacja długości i szerokości ściegów. Maksymalna szerokość ściegu to 7 mm.

» Odbicie lustrzane wzoru

Niesamowite możliwości kreacji nowych wzorów z wykorzystaniem funkcji odbicia lustrzanego. Możemy wykorzystać odbicie w dwóch płaszczyznach czyli poziomie i pionie. Powstają wtedy niespotykane kompozycje.

» Nowoczesny chwytacz rotacyjny - dokładność i wygoda

Dzięki zastosowaniu bardzo nowoczesnego chwytacza rotacyjnego dokładność i precyzja wykonywanych ściegów jest wyjątkowa. Maszyna pracuje cicho i miękko. Niesłychanie wysoka kultura pracy!

» Automatyczny STOP po napełnieniu szpulki

Maszyna zatrzymuje się automatycznie po napełnieniu szpulki.

» Zatrzaskowe mocowanie stopek

Pozwala na łatwą wymianę stopek. Naciskamy na przycisk stopka spada na materiał. Następnie podkładamy nową i opuszczamy dźwignię stopki. Nastąpi automatyczny „zatrzask” i stopka jest gotowa do użytku.

» Pełna siła wkłucia igły

Elektronicznie sterowany regulator obrotów gwarantuje stałą i pełną siłę wkłucia igły niezależnie od prędkości, z jaką szyjemy.

» Duża przestrzeń pod stopką

Duża przestrzeń pod stopką, umożliwia szycie grubszych materiałów. Nie mamy problemu z szyciem wielu warstw. Jest to bardzo wygodne. Łatwiej jest też szyć skórę czy dżins.

» Pojemnik na akcesoria

Maszyna do szycia i hafciarka Maszyna i hafciarka Bernette B77  posiada komfortowy, pojemnik na akcesoria.

» Wolne ramię

Dzięki niemu szycie okrągłych elementów jest znacznie wygodniejsze.

» Stolik poszerzający pole pracy w zestawie

Dzięki niemu szycie jest bardzo komfortowe.

 


Tagi: maszyny do szycia, maszyna do szycia, szwalnie maszyny, maszyna do szycia przemysłowa, maszyna do szycia domowa, automatyczna maszyna do szycia, elektroniczna maszyna do szycia, maszyna do szycia komputerowa, maszyna do szycia overlock, maszyna do szycia ciężkich materiałów, maszyna do haftowania, maszyna do szycia skóry, maszyna do szycia dzianin, maszyna do szycia jednogłowicowa, maszyna do szycia wielogłowicowa, maszyna do szycia przenośna, maszyna do szycia stacjonarna, maszyna do szycia dla początkujących, maszyna do szycia dla zaawansowanych, maszyna do szycia arka radom, maszyna do szycia brother, maszyna do szycia elna, maszyna do szycia gritzner, maszyna do szycia husqvarna, maszyna do szycia janome, maszyna do szycia juki, maszyna do szycia łucznik, maszyna do szycia minerva, maszyna do szycia Pfaff, maszyna do szycia redstar, maszyna do szycia Singer, maszyna do szycia texi, maszyna do szycia veritas, naprawa maszyn do szycia, akcesoria do maszyn do szycia, igły do maszyn do szycia, stopki do maszyn do szycia, noże do maszyn do szycia, nici do maszyn do szycia, maszyna do szycia na zamówienie, maszyna do szycia z automatycznym nawijaniem nici, maszyna do szycia z funkcją owerloku, maszyna do szycia z wieloma programami szycia, maszyna do szycia z regulacją prędkości, maszyna do szycia dla dzieci, maszyna do szycia warszawa, maszyna do szycia kraków, maszyna do szycia wrocław, maszyna do szycia wołomin, maszyna do szycia poznań, maszyna do szycia radom, maszyna do szycia mechaniczna, serwis maszyn do szycia, miara krawiecka, centymetr krawiecki, szpilki krawieckie, zestaw akcesoriów do szycia, stopki do owerloka, kredka krawiecka, kreda krawiecka, mazak krawiecki, pisak znikający, waliza do maszyn do szycia, torba na maszynę do szycia, szpulka do bębenka, szpulka do maszyn do szycia, stolik powiększający pole pracy, stolik do maszyn do szycia, części do maszyn do szycia, nóż krojczy, nożyczki krawieckie, mata do cięcia

Dane techniczne
PRODUCENT: Bernette
RODZAJ MASZYNY: komputerowa
CHWYTACZ: rotacyjny
PRĘDKOŚĆ SZYCIA: 1000
ILOŚĆ PROGRAMÓW ŚCIEGOWYCH: 500
REGULACJA DŁUGOŚCI ŚCIEGU: od 1,2 -5,0 mm
REGULACJA SZEROKOŚCI ŚCIEGU: do 7,0 mm
OBSZYWANIE DZIURKI: 17 rodzajów dziurek
MECHANIZM TRANSPORTU: transport górny BDF - Bernina Dual Feet
SZYCIE PODWÓJNĄ IGŁĄ: Nie
SZYCIE WSTECZ: Nie
WOLNE RAMIĘ: Tak
MANUALNY OBCINACZ NITEK: Nie
NAWLEKACZ IGŁY: automatyczny
PRZYCISK START/STOP: Tak
DOSTĘPNY ALFABET: 3 kroje alfabetu
AUTOMATYCZNE POZYCJONOWANIE IGŁY: Tak
AUTOMATYCZNE OBCINANIE NICI: Tak
WYŚWIETLACZ: Tak
ILOŚĆ STOPEK W ZESTAWIE: 8
POBÓR MOCY: 100 W
OŚWIETLENIE: 4 diody LED
OSŁONA MASZYNY: Pokrowiec / futerał
SCHOWEK NA AKCESORIA: W stoliku maszyny
SYSTEM IGIEŁ: 130/705 H
GWARANCJA: 5 lat
do góry
Szablony Shoper Modern™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium