Szyciewdomu.pl - sklep z maszynami do szycia!

Maszyna do szycia HUSQVARNA VIKING DESIGNER EPIC 2

Dostępność: tymczasowo niedostępny
Zamów w ciągu

Cena: 37 990,00 zł 37990.00
ilość szt.
Zyskujesz 1 266 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Husqvarna
Kod produktu: HUSQVARNA DESIGNER EPIC 2
Kod EAN: 7393033103927

Opis

HUSQVARNA VIKING DESIGNER EPIC 2 to sterowana komputerowo maszyna do szycia i haftowania. Maszyna ma 844 programy ściegowe i 756 wzorów haftów.

Na maszynę zapewniona jest 5-letnia gwarancja producenta!
 


Wyposażenie standardowe:

STOPKI:
» Stopka uniwersalna A
» Stopka do ściegów dekoracyjnych B
» Stopka do obszywania dziurek C
» Stopka do ściegu krytego D
» Stopka do wszywania zamków E
» Stopka nieprzywierająca H
» Stopka krawędziowa J
» Stopka do pikowania ¼” P
» Stopka sprężynowa z czujnikiem do haftowania Q
» Stopka do haftowania i cerowania R
» Stopka do szycia w wielu kierunkach i ściegów muszelkowych S
» Stopka z czujnikiem do obszywania dziurek w jednym kroku
» Samoprzylepne teflonowe podkładki poślizgowe

AKCESORIA:
» Siatka na nici (4 sztuki)
» Magnetyczny śrubokręt
» Rozpruwacz ściegu
» Pędzelek
» Szpulki (10)
» Prowadnik
» Narządzie multifunkcje
» Uchwyt na dużą szpulkę
» Klipsy do tamborków (16)
» Nasadka na szpulkę, small (2)
» Nasadka na szpulkę, medium(2)
» Nasadka na szpulkę, large (2)
» Trzpień na dużą szpulkę (2)
» Szeroka płytka do ściegu prostego – z czujnikiem
» Oprogramowanie do pobrania
» Miękka walizka na maszynę
» Walizka na moduł hafciarski
» Rozrusznik nożny
» Przewód zasilający
» Zestaw igieł
» Książka haftów
» Kod aktywacyjny do biblioteki

TAMBORKI W ZESTAWIE:
» DESIGNER™ Imperial Hoop 120x120 5x5”
» DESIGNER™ Crown Hoop 260x210 8x10”
» DESIGNER™ Splendid Square Hoop 3602x60 14x10”

 


Dane techniczne: 

» Typ sterowania: elektroniczna (komputerowa)
» Rodzaj chwytacza: rotacyjny
» Automatyczne obcinanie nici: tak
» Szerokość ściegu: 9 mm
» Liczba programów szycia: 846
» Liczba alfabetów - czcionek (hafciarka): 8
» System igieł: 130/705
» Zasilanie: 220 - 240 V


 Automatyczna maszyna do szycia

HUSQVARNA VIKING DESIGNER EPIC 2 to super nowoczesna maszyno-hafciarka, której możliwości przerosną Twoje oczekiwania. Maszyna ma wbudowany port WiFi i stały dostęp do funkcji mySewnet™ i JoyOS Advisor™.

Funkcje mySewnet™

Maszyna ma dostęp do Wi-Fi, co pozwala na łączenie się z aplikacjami mySewnet™, łatwe aktualizowanie i bezprzewodowe przesyłanie projektów. Biblioteka mySewnet™ - to stały dostęp do pełnej, wciąż powiększającej się biblioteki wspaniałych ściegów i wzorów haftu. Oprogramowanie mySewnet ™ jest bezpłatne i pozwala na łatwą i szybką edycję projektów na komputerze: przerzucanie, obracanie, łączenie, zmianę koloru, sortowanie kolorów i inne. mySewnet™ Cloud - bezpłatne konto mySewnet™ Cloud daje dostęp do wielu bezpłatnych "szyciowych" aplikacji. Blog mySewnet™ to szyciowe transmisje na żywo bezpośrednio na ekranie maszyny, a także bezpłatne projekty i wzory haftów i wiele więcej…

 

JoyOS ADVISOR™ pomoc pod ręką

JoyOS ADVISOR™ to niewyczerpane źródło wiedzy o szyciu i o samej maszynie HUSQVARNA. Narzędzie daje dostęp do samouczków z praktycznymi poradami, ciekawych projektów szyciowych z instrukcjami „krok po kroku” oraz porad dotyczących szycia i haftowania. Dzięki JoyOS ADVISOR™ mamy też dostęp do podręcznika, który odsłania przed użytkownikiem niesamowite funkcje maszyny, takie jak precyzyjne pozycjonowanie projektu, itp. Znajdziemy tu też Przewodnik Szybki Start, który podpowie, jak skonfigurować maszynę do szycia lub haftu i jak rozpocząć pracę z maszyną. JoyOS ADVISOR™ zawiera też przewodnik po akcesoriach, tych dołączonych i opcjonalnych.

 

Exclusive Sensor System™

Zintegrowany system czujników, przez cały czas pracy maszyny, mierzy i dostosowuje parametry szycia do wybranej techniki i materiału. Maszyna sama reguluje docisk stopki i naprężenie nici. Maszyna automatycznie podnosi i opuszcza stopkę uwzględniając wybraną technikę szycia. Cztery pozycje stopki i automatycznie opuszczanie ząbków transportu pozwalają na wygodną pracę z bardzo dużymi elementami, np. pikowanymi kołdrami. Dzięki zautomatyzowaniu docisku stopki, maszyna świetnie radzi sobie z bardzo grubymi i bardzo delikatnymi materiałami.

 

Zintegrowany podwójny transport

Maszyna Husqvarna ma wbudowany podwójny transport, łączący zalety transportu dolnego ząbkowego i swojego rodzaju stopy kroczącej. Dzięki temu rozwiązaniu maszyna z łatwością szyje wiele warstw materiału lub bardzo trudne, ciężkie tkaniny. Funkcję podwójnego transportu można łatwo włączać lub wyłączać. Zintegrowany podwójny transport, sprawia, że ściegi są równe i precyzyjne, a maszyna świetnie radzi sobie z trudnymi materiałami: skórą, welurem, bardzo elastycznymi dzianinami czy materiałami z włosiem.

 

Maszyna z zaprogramowanymi ściegami ozdobnymi

Maszyna do szycia Husqvarna Viking ma wbudowane 844 ściegi, w tym ściegi dekoracyjne o szerokości do 9 mm i ściegi specjalne o szerokości do 54 mm. Maszyna ma też 6 rodzajów alfabetów. Do dyspozycji mamy ekskluzywne ściegi, opatentowane przez HUSQVARNA® VIKING®, np. Sequin, Pop-Up i Theme Stitches.

System ściegów deLuxe™

Zastosowany w maszynie system ściegów deLuxe™ pozwala na uzyskanie idealnych ściegów. Maszyna sama dobiera odpowiednie naprężenie nici – zależnie od wybranej techniki szycia, nici i tkaniny. Rezultatem są idealne szwy – takie same na prawej i lewej stronie materiału. System ściegów deLuxe™ ułatwia np. szycie i haftowanie metalicznymi nićmi.


Do obszywania dziurek mamy do dyspozycji 16 stylów obszyć. Ściegi możemy edytować i pozycjonować - maszyna ma 37 położeń igły. Funkcja Taperowania - czyli zakańczania ściegów poprzez ich zwężanie pod kątem, ułatwia łączenie ściegów w kształty. Stitch Balance automatycznie ustawia idealny balans transportu podczas szycia do przodu i do tyłu.

Funkcja FIX

Bardzo praktyczne narzędzie, które automatycznie wiąże nitki na końcu ściegu i przeciąga je na lewą stronę materiału, zabezpieczając ściegi przed pruciem.


Wbudowane ściegi, są uporządkowane w kategoriach. Dodatkowo ściegi są też nadrukowane na wewnętrznej stronie otwieranej pokrywy.

Automatyczna hafciarka domowa

Designer Epic 2 ma w pamięci ponad 756 wzorów haftów i 8 czcionek hafciarskich, w rozmiarach od 10 do 80 mm. Maksymalne pole haftu to 360 x 350 mm. Na maszynie Designer Epic 2 możemy haftować z prędkością do 1000 ściegów na min. Maszyna, jako jedyna na rynku, daje możliwość haftowania wstążką - dzięki specjalnej przystawce (opcja) maszyna do szycia i haftu DESIGNER EPIC ™ 2 będzie prowadzić i zszywać wstążkę w trybie haftowania. Husqvarna Designer Epic 2 pozwala na szybkie konwertowanie zdjęć na hafty i ich edytowanie. Hafty możemy pozycjonować na tamborku i edytować przy pomocy funkcji: obracanie, odbicie lustrzane, skalowanie, zmiana rozmiaru czy przesuwanie. Maszyna ma też funkcję automatycznego obcinania ściegów przeskokowych. Hafty możemy wyszywać na kolorowo lub monochromatycznie. Z maszyną otrzymasz oprogramowanie hafciarskie PREMIER+, które pozwala na tworzenie i edytowanie wzorów haftów na komputerze.

Design Appliqué – tworzenie aplikacji

Maszyna na specjalny program pozwalający na tworzenie aplikacji bezpośrednio na ekranie maszyny, bez dodatkowego oprogramowania. Możemy wybierać spośród wbudowanych kształtów, takich jak: serce, kwiat czy litery i wykańczać naszą aplikację różnymi rodzajami ściegów.

 

Aplikacja Quick Font

Wraz z maszyną otrzymujemy dostęp do bezpłatnej aplikacji Quick Font, która pozwala na przekształcenie dowolnej czcionki True Type w czcionkę hafciarską.

 

Niezawodna maszyno-hafciarka

Maszyna do szycia Husqvarna Viking ma największe na rynku pole pracy - 31 cm, precyzyjnie oświetlone diodami LED. Wygodny dostęp do ustawień daje nam duży, kolorowy ekran dotykowy o wymiarach 217 x 136 mm. Do włączania najważniejszych funkcji służą praktyczne przyciski. Najważniejsze funkcje Designer Epic 2 to: automatyczne pozycjonowanie igły góra/dół, automatyczne obcinanie nici, automatycznego podnoszenie i opuszczanie stopki. Z maszyną możemy się łączyć z urządzeń mobilnych - tabletu lub telefonu. Siła wkłucia igły jest sterowana elektronicznie, dlatego maszyna płynnie szyje bardzo delikatne i bardzo grube materiały.

Wbudowany nawlekacz igły

Praktyczne narzędzie pozwalające na nawleczenie igły w kilka sekund, bez uciążliwego „trafiania” w oczko. Umieszczamy nitkę w specjalnych prowadnikach i nawlekacz ją „łapie” i przeciąga przez igłę. Nawlekacz jest szczególnie pomocny przy haftowaniu, kiedy musimy często zmieniać nić.

 

Czujnik kończącej się/zerwanej nitki

Maszyna ma innowacyjny czujnik, który da nam znać jeśli nitka będzie się kończyła. Jeśli nitka, którą szyjemy się zerwie, maszyna automatycznie się zatrzyma.


Jeśli musisz przerwać haftowanie lub szycie, wszystkie ustawienia i bieżąca pozycja ściegu zostaną automatycznie zapisane. W dowolnym momencie możesz też ręcznie wybrać opcję inteligentnego zapisu. Aby skrócić przestoje w pracy, możemy nawijać szpulkę na dwa sposoby - tradycyjny, podczas szycia oraz przez nawleczoną igłę. Akcesoria do maszyny z łatwością utrzymasz w porządku, dzięki funkcjonalnej szufladce. Na obudowie umieszczono linijkę z podziałką w centymetrach i calach. Maszyna ma też wbudowane dwa porty USB.

Power Stitch - elektroniczna regulacja mocy wkłucia igły

Zwiększona, elektronicznie sterowana siła wkłucia igły sprawia, że maszyna poradzi sobie nawet z kilkoma warstwami materiału. Power Stitch gwarantuje doskonałe rezultaty podczas szycia trudnych materiałów – ciężkich i gęstych tkanin.

 

Domowa maszyna do szycia z menu w języku angielskim.

Dane techniczne
PRODUCENT: HUSQVARNA
RODZAJ MASZYNY: komputerowa
CHWYTACZ: rotacyjny
PRĘDKOŚĆ SZYCIA: Brak danych
ILOŚĆ PROGRAMÓW ŚCIEGOWYCH: 846
REGULACJA SZEROKOŚCI ŚCIEGU: do 9 mm
OBSZYWANIE DZIURKI: Automatyczne, 16 rodzajów
MECHANIZM TRANSPORTU: podwójny transport (opcjonalny)
WYŁĄCZANY TRANSPORT: Tak
REGULACJA DOCISKU STOPKI: Tak
SZYCIE PODWÓJNĄ IGŁĄ: Tak
SZYCIE WSTECZ: Tak
WOLNE RAMIĘ: Tak
MANUALNY OBCINACZ NITEK: Nie
NAWLEKACZ IGŁY: automatyczny
PRZYCISK START/STOP: Tak
ILOŚĆ WBUDOWANYCH CZCIONEK: 8
DOSTĘPNY ALFABET: Tak
AUTOMATYCZNE POZYCJONOWANIE IGŁY: Tak
AUTOMATYCZNE OBCINANIE NICI: Tak
WYŚWIETLACZ: Tak
FUNKCJA LUSTRZANEGO ODBICIA: Tak
ILOŚĆ STOPEK W ZESTAWIE: 12
SCHOWEK NA AKCESORIA: W stoliku maszyny
SYSTEM IGIEŁ: 130/705 H
GWARANCJA: 5 lat
do góry
Szablony Shoper Modern™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium