Szyciewdomu.pl - sklep z maszynami do szycia!
Łucznik.

" />

Co można zrobić ze starej maszyny do szycia?

Stara maszyna do szycia jako baza dla blatu

Jeśli masz całe urządzenie w dobrym stanie, rozważ jego renowację. Następnie dopasuj do niego blat i wykorzystaj to jako dekorację. Jednak jeśli masz tylko nogi od urządzenia, co się często zdarza, musisz wykonać większą pracę. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest wykorzystanie szkieletu i dołożenie do niego blatu.

Stylowa umywalka

Stara maszyna do szycia jest idealną bazą do stworzenia umywalki. Przed przystąpieniem do budowy takiego mebla zwróć uwagę, czy nogi od urządzenia są odpowiednio zabezpieczone przed działaniem wody i wilgoci. Dobierz blat z drewna, kamienia lub konglomeratu oraz stylową umywalkę i ciesz się nowym zestawem do łazienki.

Przyciągająca wzrok konsola

Konsola do przedpokoju to wielofunkcyjny mebel. Spełnia funkcje dekoracyjne (sama w sobie ozdabia wnętrze, dodatkowo możesz postawić na niej piękny wazon czy lampkę) oraz praktyczne (np. do odkładania kluczy czy torebek). Do stworzenia takiego sprzętu metodą DIY sprawdzi się maszyna do szycia Singer. Wystarczy odpowiednio dobrać blat, który będzie pasował do pomieszczenia – i gotowe.

Stolik z duszą

Mały stolik sprawdzi się w wielu pomieszczeniach w domu. Możesz go ustawić w salonie, jadalni czy sypialni. Na blat sprawdzi się drewno, ale bez przeszkód możesz postawić też na szklany odpowiednik. Będzie to idealne połączenie nowoczesności i stylu retro w Twoim mieszkaniu.

Toaletka w stylu vintage

Czy maszyna do szycia dla dzieci sprawdzi się przy budowie toaletki? Oczywiście, że tak! Przemyśl jednak sprawę przechowywania kosmetyków. Jeśli chcesz, żeby wszystkie prezentowały się na blacie, musisz wybrać odpowiednio duży model. Drugą możliwością jest stworzenie szuflad do przechowywania produktów do makijażu. Nie możesz zapomnieć o lustrze.

Retro biurko

Nogi mini maszyny do szycia Singer są świetną bazą do stworzenia biurka. Co więcej, poprzez wybór blatu, masz możliwość zdecydowania o jego wielkości. Jeśli będziesz korzystać jedynie z laptopa, nie musisz mieć dużej płyty. Jednak jeżeli używasz komputera stacjonarnego z kilkoma monitorami oraz urządzeniami peryferyjnymi, wtedy postaw na większy model.

Do jakich wnętrz pasuje stara maszyna do szycia?

Najczęściej meble, w których została wykorzystana maszyna do szycia np. Singer, znajdziesz we wnętrzach w stylu vintage, retro czy industrialnym. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by zbudować na takiej podstawie stolik do klasycznego salonu czy toaletkę do pokoju urządzonego w nurcie skandynawskim. Jeśli masz zmysł estetyczny i trochę pomysłowości, to mebel z maszyny do szycia dla początkujących będzie pasował wszędzie. Sprawdź!

do góry
Szablony Shoper Modern™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium