Szyciewdomu.pl - sklep z maszynami do szycia!

RATY 0%

W naszym sklepie internetowym masz możliwość zakupu na atrakcyjne raty 0%¹'²

kredyty na zakup towarów i usług obsługiwane są przez Santander Consumer Bank S.A.

 

 

 

Propozycja 10 lub 20 rat 0%¹'² dostępna jest dla wszystkich produktów, przy kwocie zakupu za min. 500 zł. Zakup ratalny można rozłożyć na wygodne 10 lub 20 rat 0%¹'² z możliwością wcześniejszej spłaty. We wniosku ratalnym, przy wyborze ilości rat bank może naliczać dodatkowe opłaty za ubezpieczenie na życie, które nie jest obowiązkowe. Żeby uniknąć dodatkowych opłat i otrzymać raty bez oprocentowania należy odznaczyć opcję ubezpieczenia. Propozycja jest dostępna w opcji bez wpłaty własnej.


Propozycja RAT 10x0%¹

¹Dla kredytu na zakup towarów i usług, oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. dla propozycji 10x0%, zawartego na okres 10 miesięcy, wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 10.08.2020r. są następujące: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 0%; cena towaru 1 000,00 zł; stała stopa oprocentowania kredytu 0%; całkowita kwota kredytu 1 000,00 zł; całkowita kwota do zapłaty 1 000,00 zł; całkowity koszt kredytu 0 zł; wysokość 10 równych rat miesięcznych 100,00 zł.

Propozycja RAT 20x0%²

²Dla kredytu na zakup towarów i usług, oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. dla propozycji 20x0%, zawartego na okres 20 miesięcy, wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 10.08.2020 r. są następujące: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 0%; cena towaru 1900,00 zł; stała stopa oprocentowania kredytu 0%; całkowita kwota kredytu 1900,00 zł; całkowita kwota do zapłaty 1900,00 zł; całkowity koszt kredytu 0 zł; wysokość 20 równych rat miesięcznych 95,00 zł.


Świat AGD Józef Owczarek występujący w roli pośrednika kredytowego informuje swoich klientów o możliwości skorzystania z propozycji kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, udostępnia swoim klientom wniosek o kredyt na zakup towarów i usług oraz przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umów o kredyt na zakup towarów i usług  zawartych przez Santander Consumer Bank S.A. za pośrednictwem Świat AGD Józef Owczarek. Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o warunkach i przyznaniu kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A.

Więcej informacji na stronie www.santanderconsumer.pl

do góry
Szablony Shoper Modern™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium