Szyciewdomu.pl - sklep z maszynami do szycia!

Program lojalnościowy

Program Lojalnościowy Szyciewdomu

 

 

Regulamin Programu Lojalnościowego Szyciewdomu

 

Postanowienia ogólne

 1. Uczestnictwo w Programie Lojalnościowym Szyciewdomu (zwanym dalej „Programem”), jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu. Postanowienia regulaminu mogą ulec zmianie.
 2. Program przeznaczony jest wyłącznie dla zarejestrowanych klientów sklepu internetowego szyciewdomu.pl (zwanym dalej „Uczestnikiem”). Dostęp do danych znajdujących się na koncie Uczestnika Programu może uzyskać wyłącznie osoba, na której imię i nazwisko zarejestrowane jest dane konto.
 3. Zgromadzone Punkty Programu Lojalnościowego (zwane dalej „Punktami’) nie stanowią własności Uczestnika i poza Programem nie mają żadnej wartości. Przyznane Punkty mogą zostać wycofane w dowolnym momencie, zgodnie z niniejszymi warunkami i zasadami. Punkty nie mogą być wymieniane na gotówkę.
 4. Dane osobowe Uczestników programy są wykorzystywane zgodnie z polityką prywatności (https://www.szyciewdomu.pl/politykaprywatnosci)
 5. ŚWIAT AGD Józef Owczarek zastrzega sobie prawo do wykluczenia z Programu dowolnego Uczestnika, który postępuje wbrew postanowieniom zawartym w niniejszym regulaminie. Wykluczenie z udziału w Programie może powodować utratę wszystkich zgromadzonych Punktów.
 6. ŚWIAT AGD Józef Owczarek zastrzega sobie prawo do modyfikacji oraz czasowego lub stałego zawieszania Programu, z dowolnego powodu, po wcześniejszym powiadomieniu Uczestników. W przypadku braku zgody na wprowadzone modyfikacje, Uczestnikowi przysługuje prawo do rezygnacji z uczestnictwa w Programie.
 7. ŚWIAT AGD Józef Owczarek zastrzega sobie prawo do wysyłania informacji o ilości zdobytych punktów za pomocą wiadomości e-mail, na podstawie Polityki prywatności dostępnej na stronie szyciewdomu.pl

 

Uczestnictwo w Programie

 1.  Założenie konta przez klienta na stronie szyciewdomu.pl jest równoznaczne z chęcią uczestnictwa w Programie.

 

Zbieranie i wartość Punktów

 1. Program umożliwia zbieranie Punktów za zakupy na szyciewdomu.pl tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
 2. Wartość punktów w Programie Lojalnościowym Szyciewdomu wynosi: 1 Pkt = 30 PLN.
 3. Punkty przyznawane są indywidualnie każdemu Uczestnikowi. Punkty za każde zrealizowane internetowe zamówienie będą przypisane na konto Uczestnika po wysyłce zamówienia w terminie do 14 dni od daty wysyłki.
 4. Punkty zostaną naliczone na podstawie stawek obowiązujących, w momencie składania zamówienia.
 5. W przypadku zwrotu zamówienia lub jego części punkty zostaną odjęte z konta Uczestnika w ilości przyznanej za dany produkt.
 6. Próba oszustwa lub wyłudzenia Punktów w Programie może skutkować wykluczeniem z udziału w Programie.

 

 

Termin ważności Punktów

 1. W celu sprawdzenia aktualnej ilości posiadanych Punktów oraz ich terminu ważności należy zalogować się do swojego konta na szyciewdomu.pl
 2. Punkty zgromadzone na koncie Uczestnika tracą ważność po 365dniach od daty ich przyznania. Przykładowo punkty otrzymane 22.07.2021r wygasną 22.07.2022r.

 

Realizacja Punktów                   
                                       

 1. Zebrane Punkty zostaną wymienione na stały rabat w sklepie szyciewdomu.pl przez okres ważności Punktów.
 2. Dostępne są 4 progi rabatowe:
 • Rabat 2% - 50pkt
 • Rabat 5% - 150pkt
 • Rabat 7% - 250pkt
 • Rabat 10% - 350pkt
 1. Rabat naliczany jest automatycznie w koszyku po osiągnięciu odpowiedniej ilości Punktów.

 

do góry
Szablony Shoper Modern™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium